WÓDKI ZBOŻOWE

Wódki zbożowe

Wódka zbożowa to jeden z najczęściej spotykanych i najbardziej popularnych rodzajów wódek! Widać to także po naszym asortymencie. W tej kategorii znajdziecie co najmniej kilkadziesiąt różnych wódek zbożowych od różnych producentów. Zapraszamy do zapoznania się z tą kategorią.

Wódka zbożowa

Na rynku polskim i nie tylko wódki zbożowe to jedna z najbardziej popularnych odmian. Większość produkowanych wódek wytwarzane są właśnie z różnych zbóż. Swego czasu, gdy w sklepach półki świeciły pustkami jedną z bardziej popularnych wódek była "Wódka Żytnia". Dziś ten wybór jest oczywiście o wiele większy. Nie tylko w tradycyjnych sklepach stacjonarnych ale również w sklepach internetowych.

Najbardziej popularne wódki zbożowe

Poniżej znajdziecie przykładowe, najbardziej popularne wódki zbożowe znajdujące się w naszym asortymencie. Ich popularność potwierdza zainteresowanie klientów.

Wódka Adam Mickiewicz
Absolut
Absolwent
Wódka Biały Bocian
Wódki Belvedere
Wódki zbożowe Bols
Wódka Wyborowa - różne rodzaje i butelki
Wódki Żubrówki w różnych odmianach i wielkościach
Wódka Żołądkowa w różnych odmianach oraz pojemnościach butelek
Wódka Wataha

Oczywiście to nie wszystkie dostępne wódki zbożowe. Jest ich o wiele więcej dlatego zachęcamy do przejrzenia całości naszego asortymentu. Na pewno każdy z was znajdzie coś dla siebie, a w szczególności ulubione wódki zbożowe.
Filtry
6PLN 2890PLN
POMOC EKSPERTA:
Pn - Pt
8:00 - 16:00
+48 661 812 020

Newsletter
Czy chcesz otrzymywać informacje o nowościach i ważnych wydarzeniach na naszej stronie?