Cena:69,99PLN
Ilość: szt.
Kraj :Irlandia
Udostępnij:

Whisky Proper Twelve 0,7 litra

Conor Anthony McGregor – to irlandzki zawodnik mieszanych sztuk walki (MMA), mistrz Cage Warriors w wadze piórkowej i lekkiej (2012) oraz Ultimate Fighting Championship w wadze piórkowej (2015) i lekkiej (2016). Znany z niekonwencjonalnego stylu walki oraz nokautującego ciosu.
Proper Twelve to niezwykle oczekiwana pozycja od Conora McGregora. Jest to potrójnie destylowana whiskey mieszana, leżakowana w beczkach z dębu amerykańskiego po burbonie przez minimum trzy lata.
Ciekawostką jest, że pierwotna nazwa whisky miała być zaczerpnięta ze sportowego pseudonimu McGregora "Notorius", jednak prawa do nazwy posiada już inna firma. 
Nazwa "Twelve" nie odnosi się do wieku tej irlandzkiej whiskey, ale oddaje hołd niezbyt bezpiecznej dzielnicy Crumlin 12 w Dublinie, gdzie przyszedł na świat i wychowywał się  ten słynny wojownik. 
Trunek jest produkowany w obszarze znanym z bogatej gleby i czystej wody źródlanej, a użyte do jej produkcji zboża poddane sa dokładnej selekcji.
Whiskey jest złożona i wyrafinowana, a jednocześnie gładka i przystępna z nutami wanilii, miodu i prażonego drewna.
Doskonały stosunek ceny do jakości.

Produkt do niedawna praktycznie nie dostępny na Starym Kontynencie - ta doskonała irlandzka whiskey oficjalnie dostępna była jedynie w 16 Stanach Ameryki Północnej.
Whiskey Proper Twelve pojawiła się w ilości kilkuset tysięcy butelek i została całkowicie wyprzedana w przeciągu zaledwie miesiąca.

Do Polski trafiła w bardzo ograniczonej ilości. W Fire & Ice Alkohole Świata w rewelacyjnej cenie !

Kupujący ten produkt kupili także: