Udostępnij:

SZAMPAN MOET&CHANDON ICE IMPERIAL + kieliszek


wino jest wyjątkowe, delikatne i gładkie. Swój najpełniejszy efekt osiąga podczas spotkania z lodem, wówczas ujawnia intensywny owocowy, bogaty i pełen świeżości niesamowity smak. Szampan Moet Ice Imperial został specjalnie opracowany przez Chef de Cave Benoit Gouez, z myślą by podawać go na lodzie. 

Intensywny, owocowy bukiet Szampana Moet Ice Imperial, łączy mocne aromaty owoców tropikalnych, takich jak mango, guajawa oraz wyjątkową soczystość letnich owoców: nektarynki z nutami maliny i agrestu. Paletę aromatów komponuje nasycona świeżością i zmysłowo orzeźwiająca owocowa mieszanka z urzekającą słodkością karmelu i pigwy zakończona chłodzącymi właściwościami kwaskowatego agrestu z nutą imbiru.

Szampan Moet & Chandon Ice Imperial

Szampan Moet Ice Imperial jest dostępny w zestawie z oryginalnym kieliszkiem z tworzywa sztucznego, który nigdy się nie zbije. Kieliszek jest idealny na wyjazdy, imprezy plenerowe, pikniki itp. Znakomity komplet na letnie dni sygnowany wyjątkowym logiem Moet&Chandon zapakowany w piękne białe pudełko, idealne na prezent.    

Kupujący ten produkt kupili także: