szkocka WHISKY GLENMORANGIE SIGNET SINGLE MALT 0,7L 46% sklep
Kraj :Szkocja
Udostępnij:

WHISKY GLENMORANGIE SIGNET 46% 0,7L

Ta znakomita Glenmorangie powstała z połączenia whisky produkowanych z dwóch unikalnych rodzajów słodu jęczmiennego: jednej odmiany Cadboll i słodowanego jęczmienia czekoladowego, który jest lepiej znany jako podstawa piw rzemieślniczych. Sygnet był dwukrotnie destylowany w miedzianych destylatorach Glenmorangie przez zespół 16 gorzelników znanych jako „Sixteen Men of Tain”. Następnie dojrzewało w beczkach wykonanych na zamówienie z amerykańskiego dębu dziewiczego, zanim zostało zabutelkowane w 46% i nie było filtrowane na zimno.

Dodatkowy opis szkockiej whiskey Glenmorangie Signet

Nos: Nos zaczyna się czekoladowymi rodzynkami i cukrową mieszaną skórką. Tostowe przyprawy, budyń z chleba i masła oraz złoty syrop uzupełniają te aromaty, a nuta goryczy angostury utrzymuje się pod spodem.

Smak: Słodki, syropowaty cynamon i schnący ołów słodowy, po czym pojawia się sugestia Terry's Chocolate Orange. Obecna jest odrobina skórki limonki, liczi i daktyli. Tło wypełniają liście tytoniu i świeżo palone ziarna espresso z odrobiną prażonych w miodzie orzechów nerkowca.

Wykończenie: Wykończenie wysycha i staje się przyjemnie gumowate, gdy pojawia się odrobina truflowej oliwy.

Kupujący ten produkt kupili także: