WHISKY CHIVAS ROYAL SALUTE LOST BLEND 21YO 0,7L 40%
Cena:799,99PLN
Ilość: szt.
Rodzaj whisky :Blended Whisky
Kraj :Szkocja
Udostępnij:

WHISKY CHIVAS ROYAL SALUTE LOST BLEND 21YO 0,7L 40%

Chivas Regal to mieszana szkocka whisky produkowana przez firmę Chivas Brothers, która jest częścią Pernod Ricard. Chivas Regal ma swoje korzenie w 1801 roku. Domem Chivas Regal jest destylarnia Strathisla w Keith, Moray w Speyside w Szkocji, najstarsza działająca destylarnia Highland, która została założona w 1786 roku. 

Nowy dodatek do rodziny Royal Salute „The Lost Blend” został stworzony z cennych i rzadkich whisky, niektóre z „zaginionych destylarni”, które nie są już produkowane takich jak Imperial, Caperdonich i Dumbarton. Master Blender z Royal Salute Sandy Hyslop ręcznie wybrał tylko najbardziej fascynujące płyny ze swojej kolekcji beczek, aby stworzyć tę rzadką ekspresję. Umieszczona w pięknie wykonanym porcelanowym flakonie, niezastąpiona mieszanka zawiera w sercu „zagubioną” Imperial Distillery. Nazwana na cześć monarchii brytyjskiej, destylarnia powstała w tym samym roku co Diamentowy Jubileusz Królowej Wiktorii i została zwieńczona pozłacaną żeliwną koroną w hołdzie dla tego doniosłego wydarzenia. 

Chivas Royal Salute lost Blend Możemy zaskakuje aromatami i smakami słodkich gruszek, świeżych orzechów laskowych i zwęglonej skórki pomarańczy, uzupełnionych aromatycznym dymnym torfem.

Nos: zrównoważony i złożony z nutami słodkiej pomarańczy i brzoskwini idealnie przemieszanymi z tlącym się żarem ogniska

Smak: soczyste słodkie gruszki, świeże orzechy laskowe, zwęglone skórka pomarańczowa idealnie dopełniona aromatycznym wędzonym torfem

Kupujący ten produkt kupili także: