ALKOHOLE

Alkohole świata online!

Wybierz swój ulubiony alkohol i zamów go na naszej platformie. Alkohole świata w szerokim wyborze dostępne od ręki! W naszej ofercie znajdziecie piwo, wino, szampan oraz najlepszej jakości whisky, rumy i inne alkohole ze świata. Na uwagę zasługują także inne unikalne trunki znajdujące się w naszej ofercie. Oprócz już wymienionych zachęcamy do sprawdzenia najlepszej brandy z naszego asortymentu!
Posiadamy szeroką ofertę trunków nisko i wysoko procentowych z różnych stron świata. Alkohole w naszej ofercie są dobierane pod kątem ich jakości. Zawsze staramy się aby sprowadzać dla was możliwie najlepsze oraz najsmaczniejsze alkohole. Online dystrybucję prowadzimy od kilku lat. Wcześniej prowadziliśmy jedynie stacjonarny sklep alkoholowy w Zielonej górze. Ponadto organizujemy lub współorganizujemy różne eventy np. degustacje. 

Nasza oferta to szeroka gama whisky - szkockiej, irlandzkiej i japońskiej oraz amerykańskiej.

Posiadamy również różnorodne wino - białe, czerwone i różowe - słodkie, półsłodkie oraz wytrawne i półwytrawne.

Znajdziecie u nas także inne alkohole świata takie jak wódki, piwa, tequila, wermuty, syropy, rum, szampany, nalewki oraz giny, nalewki, likiery, a także np. miód pitny. Jednym z alkoholi cieszących się niezmiennie uznaniem naszych klientów jest wyśmienita brandy. 


Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz zadawanie pytań. Chętnie pomożemy!
Filtry
19PLN 340PLN
POMOC EKSPERTA:
Pn - Pt
8:00 - 16:00
+48 661 812 020

Newsletter
Czy chcesz otrzymywać informacje o nowościach i ważnych wydarzeniach na naszej stronie?